Właściciele

Właściciele

Szkoła Tańca i Akrobatyki „Gracja” Krosno

Szkoła Tańca i Akrobatyki „Gracja” Krosno to jedna z najstarszych i najlepszych szkół tańca w województwie podkarpackim. Powstała w 1994 roku z naszej inicjatywy tj. Haliny i Andrzeja Orszulaków. Mimo prawie trzydziestu lat działalności „Gracja” nadal świetnie się rozwija i uczy tańczyć kolejne pokolenie krośnian. Wychowankowie szkoły zdobywają medale na Mistrzostwach Świata , Europy i Polski, zwyciężają na największych festiwalach tanecznych w kategorii par tanecznych i formacji tanecznych.

W „Gracji” uczą się tańczyć dzieci przedszkolne, dzieci ze szkół podstawowych, młodzież ze szkół średnich oraz dorośli.

Od pięciu lat przy ST „Gracja” Krosno działa prężnie rozwijająca się sekcja akrobatyczna w której dzieci podzielone są na grupy ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Mimo stosunkowo krótkiego okresu działalności sekcja akrobatyczna osiągnęła kilka znaczących sukcesów – medalowe miejsca na przeglądzie w Libiążu, Skołyszynie i Krośnie. Świetne przygotowanie gimnastyczno – akrobatyczne naszych tancerzy pozwala później tworzyć przepiękne choreografie dla par turniejowych i formacji tanecznych.

Właściciele

Stały rozwój par

Dzięki współpracy z czołowymi instruktorami i tancerzami tańca współczesnego i towarzyskiego nasze pary taneczne i akrobatki stale się rozwijają i mają szansę rywalizować z najlepszymi.

Szkoła regularnie prowadzi warsztaty i organizuje obozy szkoleniowe dla dzieci i młodzieży o charakterze taneczno – sportowym oraz rekreacyjnym starając się zachęcić swoich tancerzy do rozwijania swoich umiejętności co może im otworzyć drogę do wielkiej kariery.